Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dağ: Türkiye’nin Ayırıcı Gücü CHP

Dağ: Türkiye’nin Ayırıcı Gücü CHP
AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, ''İzmir ayrılsın AB’ye girsin" diyen CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit’i CHP’nin 2014 yerel seçimlerinden kullandığı "Türkiye’nin birleştirici gücü CHP'' sloganını hatırlatarak eleştirdi.

 

 
AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:
 
"Yaptığı açıklama sonucunda gerek partimiz, gerekse kendi partisinden siyasilerin haklı eleştirilerine maruz kalan Ali Yiğit’in ’zül olarak görüyorum’ diyerek cevap vermediği konu İzmir ve İzmir’lilerdir. Yani biziz. Yiğit’in kendi deyimi ile ’ifade etmek istediklerimi anlatamadım’ cümlesinden yola çıkarak, şahsının Avrupa Birliği’ne girebilmesi adına gerekli olan kendisini rahatlıkla ifade edebilme eğitimi alması gerekir. Ayrıca bir milletvekilinin her ne olursa olsun vatanı ile ilgili bir açıklama yapmadan önce tüm toplumun değerlerini bir bütün olarak görüp, hissedip anlayıp konuşmasını buna göre yapması gerekir.
 
Sözde Türkiye’nin birleştirici gücü sloganı ile milletine giden bir partinin milletvekilinin HDP ile aynı çizgide "Türkiye’nin Ayrırıcı Gücü" sloganının altını dolduruyor olması ayrıca düşündürücü ve trajikomik bir tablodur. Yiğit hiç kendisine zül görmeden acilen İzmirlilerden ve İzmir’i canının bir parçası gören Anadolu insanından ve Türkiye’den özür dilemelidir."

Yayın Tarihi : 18.11.2016 : 16:02

Etiketler : Dağ    Türkiyenin    Ayırıcı    Gücü    Chp    Bölge   


Yorumlar

7771
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN