Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tekirdağ’da Suriyeli Ailelere Gıda Yardımı

Tekirdağ’da Suriyeli Ailelere Gıda Yardımı
Tekirdağ’da Beşir Derneği ile Süleymanpaşa İlçesi İmam Hatip Ortaokulu işbirliğiyle, kentte yaşayan Suriyeli savaş mağduru ailelere gıda yardımında bulunuldu.

 

Tekirdağ Beşir Derneği Temsilciliği ile Süleymanpaşa İmam Hatip Ortaokulu’nun ortaklaşa gerçekleştirdiği ’Genç yürekler iyilik için atıyor’ projesi kapsamında muhtaç Suriyeli aileler için gıda malzemelerinin bulunduğu yardım kolileri hazırlandı. Süleymanpaşa İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, yardım kolilerini muhtaç ailelerin evlerine götürüp teslim etti.
 
 
Beşir Derneği Tekirdağ sorumlusu Harun Taştekin, "’Genç yürekler iyilik için atıyor’ projesi kapsamında, bugün İmam Hatip Ortaokulu ile beraber müşterek bir proje hazırladık.  Temsilcilik olarak bu güne kadar Suriyeli’lere 2 yardım TIR’ı gönderdik. Şu anda 160 aile ilimizde ikamet ediyor. Bunlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz" dedi.
 
 
Tekirdağ Süleymanpaşa İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Hüseyin Faruk Egi de, Beşir Derneği ile birlikte ’yardım etme’ bilincini kazandırmak için böyle bir çalışma yaptıklarını belirterek, "Öğrencilerimiz bu konuya ilgi gösterdiler. İçerisinde gıda malzemeleri bulunan yardım kolileri hazırladık. Bunları yardıma muhtaç ailelere dağıtacağız. Bu çalışmaya katkısı olan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 16.11.2016 : 17:12

Etiketler : Tekirdağda    Suriyeli    Ailelere    Gıda    Yardımı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6462
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN