Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fethiye’de Kasım’da Deniz Keyfi

Fethiye’de Kasım’da Deniz Keyfi
Ülkenin büyük bölümünde düşen hava sıcaklıklarına inat Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde yazdan kalma günler yaşanıyor. İlçede güneşli havayı fırsat bilerek sahile inen vatandaşlar, denize girerek güneşlendi.

 

Hava sıcaklığının 19, deniz suyu sıcaklığının 22 derece ölçüldüğü Fethiye’de, plajlarda yazdan kalma görüntüler oluştu. Güneşli havayı fırsat bilerek Ölüdeniz Mahallesi’ndeki Belceğiz Plajı’na gelen, aralarında yerleşik yabancıların da bulunduğu vatandaşlar, deniz keyfi yaptı. Kimileri denize girip yüzerken, kimileri plajda sereserpe güneşlendi.
 
"CENNET GİBİ BİR YERDE YAŞIYORUZ"
 
Plajda denize girenlerden Sevim Arıcak, geçen hafta Ankara’da olduğunu belirterek, soğuk havayla mücadele etmek zorunda kaldığını söyledi. Fethiye’de Kasım ayında bile denize girebildiğini dile getiren Arıcak, "Bugün Ankara’ya kar yağışı başlamış. Fethiye’de ise yazdan kalma bir gün yaşanıyor. Deniz suyu sıcaklığı havadan daha yüksek. Cennet gibi bir yerde yaşıyoruz. Ülkenin iç Anadolu ve Doğu bölgesi karlar altındayken biz burada denize girip güneşlenebiliyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 16.11.2016 : 16:47

Etiketler : Fethiyede    Kasımda    Deniz    Keyfi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6104
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN