Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Polisten Refüjde Bayrak Operasyonu

Polisten Refüjde Bayrak Operasyonu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye-Kosova maçını izlemek için kente geleceğinin duyurulması üzerine Antalya’da refüjlerdeki aydınlatma direklerine asılan Türk bayraklarından, ipleri koparak düşmek üzere olanlar, polis ekipleri tarafından toplandı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya’da oynanan Türkiye-Kosova maçını izlemeye geleceğinin duyurulması üzerine kent merkezinde bir dizi hazırlık yapılırken, Kepez İlçesi Gazi Bulvarı’ndaki aydınlatma direklerine ise Türk bayrakları asıldı.
 
Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programının iptal olması nedeniyle bayraklar direklerde kaldı. Akşam saatlerinde refüjde bir şahsın bayrakları indirmeye çalıştığı ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Refüjdeki bayraklardan bir kısmının koptuğu ve yere düşmek üzere olduğunu gören polis ekipleri çevrede bir süre inceleme yaptıktan sonra vatandaşın yere yakın olanlardan bazılarını alarak götürmüş olabileceğini değerlendirdi. Rüzgar nedeniyle direkten sarkan bayraklardan bir kısmının ise yere yakın olduğunu fark eden bir polis memuru, önce refüj korkuluklarına, oradan da aydınlatma direğine tırmanarak ipleri kopan ve sarkan bayrakları topladı.

Yayın Tarihi : 12.11.2016 : 21:31

Etiketler : Polisten    Refüjde    Bayrak    Operasyonu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6678
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN