Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Reyting Zaferi 'Vatanım Sensin'in

Reyting Zaferi 'Vatanım Sensin'in
Sezonun iddialı dizilerinden ‘Vatanım Sensin’ ile ‘Cesur ve Güzel’, önceki akşam reyting savaşı yaşadı. Mustafa Kemal Atatürk’ü 78’inci ölüm yıldönümünde anan ‘Vatanım Sensin’ geceye damgasını vurdu.

 

Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın başrolünü paylaştıkları ‘Vatanım Sensin’ ile Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı ‘Cesur ve Güzel’ dizileri önceki akşam ilk kez karşı karşıya geldi. Boşanacakları konuşulan Saylak’ın projesi, reytingte eşi Büyüküstün’ün dizisini geride bıraktı. ‘Vatanım Sensin’in, ekrana gelen bölümünde, Mustafa Kemal Atatürk’ü 78’inci ölüm yılı dönümünde anması, dizinin zirveye oturmasını sağladı. 
 
Vatanım Sensin’ reytinglerde, Total’de 7.71 reyting alırken, her 100 kişiden 18’i tarafından izlendi. AB’de ise 11.12 reytingle her 100 kişiden 28’i tarafından seyredilen dizi, geceye damgasını vurdu. ‘Cesur ve Güzel’ ise Total’de 5.33 reytingle her 100 kişiden 13’ü tarafından takip edilerek üçüncü, AB’de ise 5.35 reyting ve her yüz kişiden 14’ü tarafından izlenerek ikinci sırada yer aldı.
 
 
Kaynak: Milliyet

Yayın Tarihi : 12.11.2016 : 10:56


Yorumlar

8040
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN