Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


TAKEV Gençliğinden Hüzünlü Anma

TAKEV Gençliğinden Hüzünlü Anma
Ölümünün 78 . yıldönümünde TAKEV Okulları’nın tüm kampüslerinde saygı , özlem ve iç sızısıyla anılan Mustafa Kemal Atatürk ilkeleri ve devrimleri ile yeniden hayat buldu.

 

Hüzün ve gözyaşının hakim olduğu kampüslerde düzenlenen anlamlı törenlerle Atatürk’le dolu bir gün geçiren öğrenciler bir kez daha ve hep birlikte “ İzindeyiz Atam!” haykırışlarıyla Atalarına bağlılıklarını dile getirdi.
 
 
 
Duygu yüklü törenlerde tüm TAKEV Okulları öğrencilerine seslenen TAKEV Okulları Genel Müdürü Gönül Ketenci, “Bugün  Bağımsızlık savaşımızın önderi, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Ulusumuzun kurtarıcısı, büyük komutan ve devlet adamı, tek lider Yüce Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78 yıl dönümü. Önderimizi tüm kampüslerimizde düzenlenen anlamlı törenlerle ölümünün  78. yıl dönümünde saygıyla, sevgi ve en çok da özlemle  anıyoruz. TAKEV gençliği Atatürk’ün izinden yürümekten; emanetine her şart ve koşulda sahip çıkmaktan bir an dahi vazgeçmeyecektir. Atatürk devrimlerini ve Atatürk sevgisini içselleştirmiş gençlerimizle gurur duyuyoruz. İçimiz rahat. Yarınlardan umutluyuz” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yayın Tarihi : 10.11.2016 : 15:30

Etiketler : 78 . yıldönümü    atatürk    anma    10 kasım    TAKEV Okulları    izmir    takev öğrencileri    okul    eğitim   


Yorumlar

7903
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN