Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Binlerce Kişiye Lokma Dağıtılacak

Binlerce Kişiye Lokma Dağıtılacak
Bayraklı Belediyesi 10 Kasım’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü çeşitli etkinliklerle anacak. Bu kapsamda Bayraklı Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu özel bir konser verecek, Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirecek.

 

Bayraklı Belediyesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 78. yıl dönümünde özel konserle anacak. Belediyenin Türk Sanat Müziği korosu 10 Kasım’da Atatürk'ü anma özel konserinde gözleri yaşartacak. Şef Dr. Halil Altınköprü yönetimindeki koroya Kültür Bakanlığı TSM ses sanatçısı Çiğdem Gürdal eşlik edecek. Etkinlik 10 Kasım Perşembe saat 19.30'da Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.
 
LOKMA DÖKÜLECEK
 
Anma etkinlikleri kapsamında ayrıca Bayraklı Sevgi Yolu’nda da lokma dökülecek. Her yıl olduğu gibi yine 10 Kasım'da ilçenin en işlek caddesinde Atatürk anısına binlerce kişiye lokma dağıtılacak. Öte yandan Bayraklı Belediyesi'nin ilçe genelindeki kütüphanelerinde Atatürk haftası dolayısıyla çalışmalar yapan öğrenciler de Atatürk resimleri yaparak, sevgilerini ve özlemlerini anlattı.

Yayın Tarihi : 08.11.2016 : 11:07

Etiketler : Bayraklı Belediyesi    Mustafa Kemal Atatürk    lokma    anma       


Yorumlar

7810
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN