Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gündeş Yasak Aşk mı Yaşıyor?

Gündeş Yasak Aşk mı Yaşıyor?
Ebru Gündeş'le Amerika'da tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'ın yılan hikayesine dönen boşanmasıyla ilgili ortaya atılan bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Zarrab'la 6 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açan Gündeş'in bir süredir kaleci Ufuk Ceylan'la yasak aşk yaşadığı söylentileri konuşulmaya başlandı.

 

Takvim'in haberine göre; eşinden boşanmak istemeyen Reza Zarrab, yasak aşk iddiaları kulağına gelince devreye avukatlarını soktu. Genç işadamının avukatı Şeyda Yıldırım, iddialara göre ekibiyle birlikte adeta dedektif gibi Gündeş'in peşine düştü. Ünlü sanatçı, Başakşehirspor'un yedek kalecisi Ufuk Ceylan'ın Ataköy'deki evinden çıkarken özel dedektifler tarafından görüntülendi.
 
En çarpıcı iddia ise Ceylan'ın Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'e düğün hediyesi olan Kanlıca'daki yalısından çıkarken dedektiflerin objektiflerine yansımasıydı. Avukatları aracılığıyla bu şok fotoğraflara ulaşan Reza Zarrab'ın sessizliğini koruduğu ve bir sonraki hamlesini yapmak için beklediği de konuşulanlar arasında… Bu arada Ufuk Ceylan'ın son dönemde Ebru Gündeş'in Antalya ve Kıbrıs gibi yerlerde verdiği konserlerini hiç kaçırmadığı da bir diğer detay oldu.
 
 
Kaynak: Mynet

Yayın Tarihi : 08.11.2016 : 10:55

Etiketler : Ebru Gündeş    eşi    Reza Zarrab    boşanma davası    kaleci    Ufuk Ceylan    yasak aşk    özel dedektif   


Yorumlar

4369
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN