Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkan Kocaoğlu, FETÖ Operasyonuyla İlgili Konuştu

Başkan Kocaoğlu, FETÖ Operasyonuyla İlgili Konuştu
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu sabah internet siteleri ile ulusal televizyonlarda ''İzmir Büyükşehir’e FETÖ operasyonu'' başlığıyla duyurulan haber üzerine bir açıklama yaptı.

 

9 Eylül günü İzmir Valiliği’nden, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerinde çalışanlar arasından “örgütün şifreli haberleşme programı ByLock’u kullandığı tesbit edilen” 24 kişilik bir liste aldıklarını belirten Başkan Aziz Kocaoğlu, üzerlerinde kırmızı, turuncu ve mavi kodlama bulunan bu isimlerle ilgili olarak hemen Teftiş Kurullarını görevlendirdiklerini söyledi. Bu isimlerden 3’ünün mükerrer yazıldığını, 5’inin emekli olduğunu ve 1’inin de istifa ettiğini kaydeden Başkan Kocaoğlu, Emniyet Müdürlüğü ile yaptıkları şifai görüşme sonucunda açığa aldıkları personel sayısının ise 15 olduğunu açıkladı.
 
“İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne FETÖ operasyonu” başlıklarından büyük üzüntü duyduğunu kaydeden Başkan Kocaoğlu  şunları söyledi:
 
“Hizmet alımlarıyla birlikte 26 bin kişinin çalıştığı bu devasa kurumda, sayıları on binde bir oranında bile olmayan FETÖ zanlıları, demokrasi ve cumhuriyet ilkelerine bağlılığı hiçbir zaman tartışılmayan İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni asla lekeleyemeyecektir. Umarım bu operasyon, darbe girişimcilerine karşı başından beri azami hassasiyet gösteren belediyemize yönelik yeni bir algı operasyonuna dönüştürülmez.”
 

Yayın Tarihi : 07.11.2016 : 16:00

Etiketler : haber    haberler    aziz kocaoğlu    büyükşehir    izmir    fetö    operasyon    ben tv    kanalben    açıklama       


Yorumlar

4370
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN