Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


15 Temmuz Şehitleri İçin Yürüdüler

15 Temmuz Şehitleri İçin Yürüdüler
İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, bu yıl ikincisi düzenlenen doğa yürüyüşü, yaklaşık 3 bin 500 kişinin katılımıyla ’15 Temmuz Şehitleri Anısına Saygı’ temasıyla yapıldı.

 

 
Kemalpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından ‘15 Temmuz Şehitleri Anısına Saygı’ temasıyla dün (pazar) düzenlenen ikinci doğa yürüyüşüne yaklaşık 3 bin 500 kişi katıldı. Nazarköy’de gerçekleştirilen yürüyüşe AK Partili Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar, belediye başkan yardımcıları, Belediye Kültür Koordinatörü Nihat Çamur ile öğrenciler ve veliler katıldı. Adnan Menderes Demokrasi Parkı’nda toplanan vatandaşlar kafile halinde Nazarköy kanyonuna doğru yürüyüşe geçti. Eşsiz doğa manzarası içinde yaklaşık 4 kilometre yürüyen kafile, daha sonra varış noktasına ulaştı.
 
Kemalpaşa’nın her noktasından gelen vatandaşlarla bu programı gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Uğurlu, "Kemalpaşa’nın 48 mahallesinden gelen vatandaşlarımızla, 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimiz adına bir yürüyüş gerçekleştirdik. Bugün, bu cennet vatanda rahat yürüyebiliyorsak bunu; 15 Temmuz’daki o hain darbe girişiminde şehit olan 246 vatandaşımıza borçluyuz. Biz de onların hatıralarına saygı göstermek adına binlerce vatandaşımızın katılımıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Vatanımız uğruna şehit olan kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet; ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 07.11.2016 : 12:04

Etiketler : Temmuz    Şehitleri    İçin    Yürüdüler    Bölge   


Yorumlar

5817
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN