Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sürekli: Çandarlı Limanı’nın Konsepti Değişecek

Sürekli: Çandarlı Limanı’nın Konsepti Değişecek
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, Bergama’da partisinin İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti ve Bergamalı muhtarların sorunlarını dinledi. Sürekli, Çandarlı Limanı’nın konseptinin değişeceğini, İZBAN’nın Bergama’ya gelmesi için de çalışmaların devam ettiğini, Bergama’ya doğalgaz gelmesi konusunda da çalışmaların son aşamaya geldiğini açıkladı.

 

Çandarlı Limanı ile çeşitli spekülasyonlar yapıldığına işaret eden Sürekli, şöyle konuştu:
 
“Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız İzmir ziyaretinde de söyledi. Konteyner yüklemeciliğinde ve konteyner limancılığında dünyada bir daralma var. Bakanlığımız Çandarlı Limanı’nın konseptini değiştirmek için bir çalışma yapıyor. Bu yüzden biraz gecikme var. Çandarlı Limanı mutlaka yapılacak bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. Çandarlı Limanı Bergama’ya büyük bir ivme kazandıracak. Ayrıca İZBAN’nın Bergama’ya kadar uzanması konusunda çalışmalar devam ediyor. Yakın bir zamanda Bergama’dan Selçuk’a kadar İZBAN hattı uzanacak. Ayrıca Bergama’ya doğalgaz gelmesi için de çalışmalarımız sürüyor."
 
Sürekli, söz verdikleri gibi Bergama Devlet Hastanesi’nin genişletilme çalışmalarının sürdüğünü ve gerekli adımlar atıldığını, yer teslimi yapıldığını belirterek, Bergama Hastanesi’nin yatak sayısının kısa sürede 210’a çıkarılacağını ifade etti. Bergamalı muhtarların en büyük sorunun Büyükşehir Yasası olduğuna dikkat çeken Sürekli, 6360 sayılı Büyükşehir Yasası’nı revize etme çalışmalarının meclis gündeminde olduğunu, bakanlığın çalışma yaptığını ve aksaklıkların giderileceğini açıkladı.

Yayın Tarihi : 06.11.2016 : 13:11


Yorumlar

8913
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN