Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


KalDer’de TSE İşbirliği

KalDer’de TSE İşbirliği
Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi (KalDer) yetkilileri, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) İzmir Bölge Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında yapılması planlanan ortak çalışmaları görüştü.

 

KalDer Genel Sekreteri Ebru İlikli, yönetim kurulu üyeleri Sönmez Alev ve Mustafa Kalyoncu ile birlikte TSE İzmir Belgelendirme Müdürü Ahmet Namlı ile bir araya geldi. KalDer’in geçmişten günümüze
 
çalışmaları hakkında bir sunum gerçekleştiren İlikli, ’yerel kalite ödülleri’ kapsamındaki Ege Bölgesi Mükemmellik ödülü ve Yılın Başarılı Ekibi ödülü süreçleri ve kurumlara kazanımları hakkında da bilgiler verdi. İzmir ve Ege Bölgesinde kalite bilincini yaygınlaştırmak için çeşitli eğitimler ve ziyaretler gerçekleştirdiklerini söyleyen Genel Sekreter Ebru İlikli kamu ve özel sektördeki tüm kurum ve kuruluşların yönetim ve iş kalitesini yükselterek rekabet seviyelerini artırdıklarını kaydetti. Farklı sektörlerdeki ürün ve sistem belgelendirme konularında hizmetler verdiklerini ve bilgilendirme ve özel eğitimlerle bu süreçleri desteklediklerini belirten TSE İzmir Belgelendirme Müdürü Ahmet Namlı kalite standartlarının kurumların tüm süreçleri içindeki yerinin artırılması gerektiğine dikkat çekti.

Yayın Tarihi : 06.11.2016 : 13:11

Etiketler : Kalder    Tse    Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi   


Yorumlar

8276
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN