Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlar’da Halı Sahalar Yenilendi

Karabağlar’da Halı Sahalar Yenilendi
Karabağlar Belediyesi ilçedeki gençlerin daha sağlıklı koşullarda spor yapmalarını sağlamak için spor tesislerindeki halı sahaları yeniledi.

 

 
Karabağlar Belediyesi’ne bağlı Doğan Emültay Spor Tesisleri’nde halı saha ve basketbol sahası, İhsan Alyanak Spor Tesisleri’nde zemin döşemesi, Maliyeciler Mahallesi’nde basketbol sahası, 57. Alay Spor Tesisleri, Gürcan Ulucan Spor Tesisleri, Bozyaka Pazaryeri, Yunus Emre Mahallesi, Sevgi Mahallesi ve Limontepe Mahallesi’nde de futbol sahası tadilatları tamamlandı. Ayrıca Karabağlar Belediyesi’ne bağlı Kavacık Köyü’ne de suni çim futbol sahası çalışmaları devam ederken, önümüzdeki günlerde tamamlanarak tesisin hizmete açılacağı bildirildi.
 
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları biten halı saha tesislerini dolaşarak incelemelerde bulundu. Karabağlar’da gençlerin daha iyi ortamlarda spor yapmaları için halı saha ve basketbol sahalarını yenilediklerini belirten Selvitopu, temelini atacakları gençlik merkezi ile de gençlerin her türlü spor faaliyetinden doyasıya yararlanacağını da sözlerine ekledi.

Yayın Tarihi : 05.11.2016 : 11:39

Etiketler : Karabağlarda    Halı    Sahalar    Yenilendi    Bölge   


Yorumlar

8297
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN