Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ünlü Çiftten 5.Yıldönümü Partisi

Ünlü Çiftten 5.Yıldönümü Partisi
Magazin dünyasının renkli çifti Demet Akalın ve Okan Kurt, tanışmalarının 5'inci yılını dostlarıyla birlikte Etiler'de kutladı. Geceye birçok ünlü isim katıldı.

 

Demet Akalın ve Okan Kurt, 03.11.2011'de başlayan, sonrasında evlilik ve Hira'nın doğumu ile devam eden ilişkilerinin 5. yılını sanatçı dostlarının katıldığı bir partiyle Etiler'de bir mekanda kutladı.
 
 
Çifti bu özel gününde Hakan Altun, Berkay, Seren Serengil, Fatih Ürek, Merve Özbey ve Erdem Kınay gibi yakın dostları da yalnız bırakmadı.
 
 
Demet Akalın ve Okan Kurt da çıkışta soruları yanıtladı. Akalın, "Benim için sürpriz bir parti oldu. Benim kocam şaşırtmayı çok sever" dedi. Şarkıcı, internet fenomeni Kerimcan Durmaz'a hediye ettiği yüzük hakkındaki sorulara "Ben o çocuğu çok seviyorum, kalbi çok temiz. Sevdiklerime hediye almayı seviyorum" yanıtını verdi.
 
 
Hira'ya Dedesi Hesap Açmış
 
Akalın, Gülşen'in doğacak çocuğu için banka hesabı açıp 1 milyon lira yatırdığı haberlerini hatırlatıp "Siz de kızınız Hira için hesap açtınız mı?" diye soran muhabirlere şöyle karşılık verdi: "Ben açmadım ama dedesi açmış. Her doğum gününde de yüklü miktarda meblağ yatırıyormuş."
 
 
Merve'yi 8 Yaşından Beri Tanırım
 
Mekânı el ele terk eden Fatih Ürek ve Merve Özbey, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Merve Özbey'i 8 yaşından beri tanıdığını söyleyen Fatih Ürek, Özbey için "O benim bir tanem" açıklaması yaptı. Demet Akalın- Okan Kurt çiftine mutluluklar dileyen ikili kendilerini bekleyen araçlarına binerek oradan ayrıldı.

Yayın Tarihi : 05.11.2016 : 10:14

Etiketler : ünlü    şarkıcı    merve özbeyi demet akalın    Fatih Ürek    gülşen    okan kurt       


Yorumlar

7788
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN