Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İddialara Fotoğraflı Yanıt

İddialara Fotoğraflı Yanıt
Oyuncu Aslı Enver ile şarkıcı sevgilisi Murat Boz Hollanda'nın Amsterdam şehrinde romantik pozlar verdi. İkilinin romantik kareleri Hadise'nin Instagram sayfasından Boz'la birlikte yer aldığı fotoğraflara gönderme olarak yorumlandı.

 

Murat Boz bu akşam vereceği Amsterdam konseri için sevgilisi Aslı Enver ve yazar abisi Ali Boz ile birlikte Holanda'ya gitti. Bu konser ile Avrupa turnesine başlayacak olan 36 yaşındaki Boz, konseri fırsat bilerek sevgilisi Enver ile birlikte şehir turu yaptı.
 
 
32 yaşındaki Enver sosyal medya hesabından sevgilisi Boz ile şehri dolaşırken çekilmiş romantik bir pozu paylaştı. Boz ise bu paylaşımın altına üç adet kalp emojisi koyarak sevgilisine karşılık verdi. Boz'un aynı zamanda menajerlik işlerini de yapan abisi Ali Boz ise paylaştığı karenin altına, "Masal şehirde bol gülmeli biz... " notunu düştü.
 
 
Aralarının açık olduğu konuşulan çift böylece bu iddialara da Amsterdam'da çekildikleri romantik fotoğraflarla yanıt vermiş oldu.
 
 
Hadise son olarak Murat Boz'un yanaklarını sıkarken çekilmiş bir fotoğrafını, "Evet aramızda tam 6 yaş fark var" notuyla paylaşmıştı.
 
 
Kaynak: Mynet

Yayın Tarihi : 04.11.2016 : 11:32

Etiketler : hadise    murat boz    aslı enver    eliz sakuçoğlu    ünlü    çift    o ses türkiye    aşk   


Yorumlar

5042
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN