Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu İki Gün İzmir’de

Kılıçdaroğlu İki Gün İzmir’de
Kılıçdaroğlu CHP’li Belediye Başkanları zirvesine katılacak

 

 
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 4-5 Kasım’da gerçekleşecek CHP’li belediye başkanları toplantısı için İzmir’e gelecek. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’de gerçekleşecek toplantıya katılacak Kılıçdaroğlu, Büyükşehir Belediyesi ve bazı ilçe belediyelerin tesis açılışlarına da katılacak.
 
Türkiye genelindeki CHP’li belediye başkanları 4-5 Kasım’da İzmir’de toplanacak. Toplantıya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde 4 Kasım Cuma saat 10.00 başlayacak CHP’li belediye başkanları toplantısında ilk olarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu konuşacak. Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un ardından ise CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlara seslenecek. Toplantıda belediyelere ilişkin mali değerlendirme, teknolojik hizmet çözümleri, performans ve kırsal kalkınma sunumları gerçekleşecek.
 
Kılıçdaroğlu toplantının öğle arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bir dönem Devlet Güvenlik Mahkemesi olarak kullanılan ve belediye tarafından restore edilen tarihi eski un fabrikası binasında hizmete girecek olan İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası açılış törenine katılacak. Belediye Başkanları toplanıtısın öğleden sonraki oturumuna geri dönecek olan Kılıçdaroğlu saat 18.00’de ise İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Narlıdere Belediyesi’nin Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Vadisi açılış törenine katılacak.
 
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu 5 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’ya kadar belediye başkanları toplantısında bulunacak. Kılıçdaroğlu saat 16.30’da İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Buca ilçesindeki Sosyal Yaşam Kampüsü açılışına katılacak. Ardından da Buca Belediyesi’nin Tarık Akan Gençlik Merkezi’ni açacak. Geceyi İzmir’de geçirecek Kılıçdaroğlu 6 Kasam pazar günü kentten ayrılacak.

Yayın Tarihi : 03.11.2016 : 11:21

Etiketler : Kılıçdaroğlu    İki    Gün    İzmirde    Bölge   


Yorumlar

2324
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN