Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Acun'u Kızdıran Söylentiler

Acun'u Kızdıran Söylentiler
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile sosyal medyadaki yorumlara tepki gösterdi.

 

'O Ses Yunanistan' isimli programın hazırlıklarını sürdüren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Instagram hesabından bir açıklama yaptı ve sosyal medyadaki yorumları sert bir dille eleştirdi. Programın sunucusu Eleni Tsagkrinou ile çekilen fotoğrafın farklı yorumlandığını söyleyen Acun Ilıcalı, "Sosyal medyanın ürettiği yalanlardan hep uzak durdum. Böyle yalanları üretenleri de hiç muhatap almam, ama ruhu kirli insanların çirkin dedikodularla, ekip arkadaşlarımı ve sevdiklerimi üzmesine de asla izin vermem." diye konuştu.
 
Acun Ilıcalı'nın açıklamasının tamamı şöyle:
 
O Ses Yunanistan ekibimizden Eleni ile çektirdiğim fotoğraf üzerinden çirkin dedikodular üretmeye çalışanlara duyurayım: Yunanistan'da çekilen O Ses yarışmasında görev alan ekibi Çeşme'de misafir ettik.
 
Sunucumuz Eleni Tsagkrinou da erkek arkadaşı Vasilis Koumentakos ile bu ekibe katıldı.
 
 
Sosyal medyanın ürettiği yalanlardan hep uzak durdum. Böyle yalanları üretenleri de hiç muhatap almam, ama ruhu kirli insanların çirkin dedikodularla, ekip arkadaşlarımı ve sevdiklerimi üzmesine de asla izin vermem.
 
Acun Ilıcalı O Ses Yunanistan'ın Çekimlerine Başladı
 
Uzun yıllardır hayata geçirmek istediği yurtdışı projeleri için geçtiğimiz aylarda çalışmalara başlayan Acun Ilıcalı ilk adımını attı.
 
 
Acun Ilıcalı ve ekibi Yunanistan televizyonlarındaki yeni projesi 'O Ses Yunanistan'ın çekimlerine başladı.
 
Yeni programının çekimlerine katılan Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç setten ilk fotoğrafı 'O Ses Yunanistan hayırlı olsun' notuyla paylaştı. Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç yarışmayı kenardan takip etti.
 
 
Yarışmanın jüri koltuğunda oturan Elena Tsagkrinou, Acun Ilıcalı ile birlikte çekildiği bu fotoğrafı paylaşıp altına 'Acun Ilıcalı ve ekibiyle beraber olmaktan son derece mutluluk duyuyorum.' mesajını yazdı.
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 03.11.2016 : 09:58

Etiketler : o ses yunanistan    acun ılıcalı    Elena Tsagkrinou    Esat Yontuç    şeyma subaşı       


Yorumlar

5219
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN