Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Resepsiyona Ünlü İsimler Akın Etti

Resepsiyona Ünlü İsimler Akın Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda verdiği resepsiyona sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

 

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın “kış bahçesi” olarak adlandırılan bölümündeki resepsiyona katılanlar arasında Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit-Selim Soydan, Samsun Demir, Ahmet Özhan, Coşkun Sabah, Ümit Besen, Acun Ilıcalı, Keremcem, Tolgahan Sayışman, Nihat Odabaşı, Kibariye, Mustafa Ceceli, Hande Yener, Yonca Evcimik, Demet Akalın-Okan Kurt, Murat Yıldırım, Wilma Elles, Burcu Esmersoy, Burcu Güneş, Ece Erken, Alişan, İrem Derici ve Yusuf Güney de vardı. Konuklar, resepsiyonda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’la sohbet etti.
 
 
15 Temmuz Ruhu
 
DMC Genel Müdürü Samsun Demir, resepsiyona sanatçılarıyla birlikte katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’la da sohbet eden Demir, “Cumhurbaşkanımıza, bugün konseri olmayan Avrupa Müzik ve DMC sanatçılarıyla birlikte resepsiyona katıldığımızı, 15 Temmuz birlik ve beraberlik ruhunu devam ettirdiğimizi ilettim” dedi.
 
 
Bu Yıl Daha Coşkulu
 
Hülya Koçyiğit: Bu yılki bayram, daha coşkulu kutlandı. Çünkü atlattığımız darbe girişimi, bu millette Cumhuriyet’ine ve demokrasisine sahip çıkma duygusunu pekiştirdi.
 
 
Umudum Arttı
 
Gecede Tolgahan Sayışman’la birlikte Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan’la sohbet eden Murat Yıldırım, “Birlik olduğumuzda ne kadar güzel olduğumuzu gördüm. Her kesimden, her düşünceden, başka dinlerden insanlar gördüm, umudum arttı” dedi.
 
 
Kibariye, Cumhurbaşkanı’na ‘devlet sanatçısı’ olması konusundaki isteğini iletti. Erdoğan, şarkı söyleyen Kibariye’ye “Sana 10 üzerinden 11 veriyorum” dedi.
 
 
Alişan: Cumhurbaşkanı söz verdi
 
Alişan, Ece Erken’le beraber sohbet ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 6 ay içinde evleneceği sözünü verdi. Alişan, “6 ayda evlenmezsem devlet bana kayyum atayacak. Cumhurbaşkanımıza söz verdim sonuçta. ‘6 aya evlenirsem nikâhımı siz mi kıyacaksınız’ dedim, ‘Evet ben kıyacağım’ dedi. Şimdiden gelin adayı bakmaya başladım” diye konuştu.
 
 
 
Yonca Evcimik, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’la hatıra fotoğraf çektirdi.
 
 
 
3 Esra Bir Arada 
 
Cumhurbaşkanı’nın kızı Esra Albayrak, Esra Erol ve Avrupa Müzik Genel Müdürü’nün eşi Esra Erdem’le sohbet etti.
 
 
 
* Coşkun Sabah ve Ahmet Özhan, davet alanına giderken otobüste Türk sanat müziği eserleri seslendirdi, ortamı neşelendirdi.
 
 
 
* Ahmet Özhan’ın Genelkurmay Başkanı, Başbakan ve bakanlarla çok eski arkadaşlarmış gibi samimi sohbeti dikkat çekti.
 
* Sanatçılar arasında açık büfe etrafında en çok Ümit Besen ve Burcu Güneş görüldü.
 
 
 
* Avrupa Müzik’in patronları Deniz Erdem ve Cengiz Erdem, Ankara’da Green Park Otel’de 1 toplantı salonu ile 7 odayı sanatçıları için tuttu. Uçaktan inen ünlü isimler, otelde kıyafetlerini değiştirip makyajlarını tazeledi.
 
 
 
* Otelden iki otobüsle Saray’a hareket edildi. Saray girişinde korumalar otobüse binerek kimlik kontrolü yaptı.
 
* İrem Derici, davet alanına giderken bindiği otobüste Ümit Besen’le şakalaştı. Şarkıcı, ön koltukta oturan Besen’e 20 lira uzatarak “Şuradan bir kişi uzatır mısınız?” dedi. Besen de “Bozuk 5 liranız yok mu, şimdi bozamazlar parayı. Bu seferlik benden olsun” yanıtıyla espriyi devam ettirdi.
 
 
 
* Salon girişinde cep telefonları görevlilere teslim edildi. Telefonunu vermeyen Nihat Odabaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la selfie çeken birkaç isimden biri oldu.
 
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 31.10.2016 : 10:25


Yorumlar

7704
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN