Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir’de Cimnastik Şöleni

İzmir’de Cimnastik Şöleni
Türkiye Cimnastik Federasyonu, Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Cimnastik Kulübü’nün birlikte düzenlediği Cumhuriyet Kupası Uluslararası Cimnastik Turnuvası, Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda başladı.

 

 
Türkiye’nin yanı sıra Bulgaristan, Beyaz Rusya, KKTC, Mısır, Bosna Hersek, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve Gürcistan’dan 20 kulübe mensup 135 sporcunun katıldığı turnuvayı bu yıl 3’üncü kez gerçekleştirdiklerini belirten Federasyon Asbaşkanı ve Şavkar Cimnastik Kulübü Başkanı İsmail Göktekin, "Organizasyonda çıtayı her yıl yükseltiyoruz" dedi.
 
Gaziemir Belediyesi’ne de katkıları için teşekkür eden İsmail Göktekin, "Burada podyuma çıkakacak sporcuların 2028 ve 2032 olimpiyatlarında, dünya ve Avrupa şampiyonalarında yarıştıklarında, turnuvamızı unutmayacaklarına inanıyorum" diye konuştu. Pazar günü sona erecek turnuvanın açılışına Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez ve Gaziemir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuncer de katıldı. Cumhuriyet Turnuvası’nın 5 yıl üst üste düzenlenerek Uluslararası Cimnastik Federasyonu (FIG) programına alınması da hedefleniyor.
 
 

Yayın Tarihi : 28.10.2016 : 16:35

Etiketler : İzmirde    Cimnastik    Şöleni    Spor   


Yorumlar

3767
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN