Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


"Para Farkıyla Ben Kazandım"

Ali Ağaoğlu, önceki akşam sevgilisi Duygu Su Gürpınar ile Bebek Lucca'daydı.

 

Lüks otomobillere düşkünlüğüyle bilinen Ali Ağaoğlu, son olarak James Bond serisinin son filmi “Spectre”de kullanılan aracın aynısından aldı.
 
 
Ünlü işadamı, filmde Daniel Craig’in kullandığı Aston Martin DB9 otomobile 700 bin euro (yaklaşık 2 milyon 300 bin TL) ödedi. Ağaoğlu, servet değerindeki yeni aracıyla ilk kez önceki akşam Bebek’te görüntülendi.
 
Ağaoğlu, Lucca’ya gitti. İşadamının sevgilisi Duygu Su Gürpınar da bir süre sonra işadamının Rolls Royce’uyla mekana getirildi. Birbirine sarılan çift, etraftakilere aldırmadan samimi tavırlar sergiledi.
 
 
Çıkışta ise aracına doğru yürüyen işadamı, muhabirlerin sorularını yanıtladı.
 
“Bond’un arabası olduğunu sonradan öğrendim. Aracın Türkiye distribütörü, Aston Martin DB9 marka araç olduğunu söyledi. Galeriye gittim, beğendim aldım. Parasını bilmiyorum. Eve gönderin dedim, muhasebe ödemesini yapmış. Zaten yarım saat sonra evin önündeydi araba. Zamanında benimle James Bond arasında anket yapmışlardı sosyal medyada. ‘Hangimiz daha yakışıklı’ diye sormuşlar. Yüzde 50-50 çıkmıştık ama para farkıyla ben kazanmışım. Şimdi de arabasını bile aldım işte!” diyerek güldü. Ardından ünlü işadamı, sevgilisiyle birlikte aracına binip oradan ayrıldı. 
 
 
 
 
Kaynak: Hürriyet
 

Yayın Tarihi : 28.10.2016 : 10:47

Etiketler : ali ağaoğlu    ünlü    işadamı    Aston Martin DB9    araba    james bond    Duygu Su Gürpınar    sevgili    Spectre    film    Lüks otomobil       


Yorumlar

7260
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN