Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aldatıldığını Açıkladı

Aldatıldığını Açıkladı
Burcu Binici, sevgilisi Ahmet Kayakesen'den ihanet sebebiyle ayrıldı.

 

Burcu Binici, evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Ahmet Kayakesen’in gizemli tavırlarından şüphelenip WhatsApp’ını karıştırdı, rol arkadaşı Yazmeen Baker’le yazışmalarını okuyunca da ilişkisini noktaladı: “Son bir aydır eve geç geliyordu. Meğer o kadınla otel odalarında buluşuyormuş.”
 
 
Oyuncu Burcu Binici, meslektaşı Ahmet Kayakesen’le evliliğe giden ilişkisini noktaladı. Oyuncu, sevgilisinin kendisini “Kertenkele” dizisindeki rol arkadaşı Yazmeen Baker’le aldattığını öne sürdü. Instagram’ına “Ahmet Kayakesen’le olan ilişkim Kertenkele dizisinde oynayan rol arkadaşı Yazmeen Baker’le aldatmasından dolayı bitmiştir” yazan Binici, ilişkiyi sevgilisinin WhatsApp mesajlarıyla öğrendiğini açıkladı:
 
“Aynı evde yaşıyorduk. Son bir aydır set saatleri sürekli uzuyordu. Değişik, gizemli hareketler sergiliyordu. Şüphelendim, WhatsApp’ına girdim. Meğer o kadınla otel odalarında buluşuyormuş.”
 
 
Öğrenince Bayıldım
 
Aldatıldığını öğrenince fenalık geçirip bayıldığını ve geceyi hastanede geçirdiğini anlatan Burcu Binici, “Ablası da hastaneye geldi. Sonra eve geçip Ahmet’in eşyalarını topladık. O sırada Ahmet geldi. Ablası bile ‘Sen nasıl bir adamsın! Allah seni kahretsin’ dedi ona. Canım çok yanıyor” dedi.
 
 
Yazmeen Baker
 
 
Kaynak: Hürriyet
 

Yayın Tarihi : 25.10.2016 : 10:12

Etiketler : ünlü    Ahmet Kayakesen    Burcu Binici    Yazmeen Baker    aldatıldı       


Yorumlar

9078
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN