Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kitap Okuyana Bedava Çay Kampanyasına Yazar İlgisi

Kitap Okuyana Bedava Çay Kampanyasına Yazar İlgisi
Aydın’ın Söke İlçesi’ndeki kahvesini mini kütüphaneye çeviren esnaf Haluk Yalçınöz, ’bir kitap okuyana bedava çay’ kampanyası ile yazarların ilgisini çekmeye devam ediyor.

 

Söke’de Ağaçlı Kültür Kahvesi’ni işleten Haluk Yalçınöz, Türkiye’nin dört bir yanından kitap bağışlarını kabul ederken, kitap okuyanların sayısını arttırmak için çaydan ücret almıyor. Ege’ye yolu düşen yazarların da sıklıkla ziyaret ettiği Ağaçlı Kültür Kahvesi, tüm kitap dostlarını ağırlıyor.
 
Söke Belediyesi’nin düzenlediği 13’üncü Söke Sanat, Edebiyat ve Kitap Günleri’ne katılan katılan çocuk ve gençlik romanı yazarları Savaş Ünlü ve Erdal Şahin, Söke Belediyesi Kültür Müdürü Neriman Arslan ile birlikte Ağaçlı Kültür Kahvesi’ni ziyaret etti. Haluk Yalçınöz’ü kitap okuma alışkanlığına sunduğu katkı nedeniyle kutlayan yazar Erdal Şahin, "Söke’deki etkinlik için Çorum’dan geldim. Ağaçlı Kültür Kahvesini gerek sosyal medyadan gerekse basında çıkan haberlerden öğrenmiştim. Kültür hazinesi bu kahveyi ziyaret etme fırsatı bulmaktan mutlu oldum" dedi.
 
Bazı yazarlar da kitaplarını imzalayarak Ağaçlı Kültür Kahvesi’ndeki kütüphaneye bağış yaptı.

Yayın Tarihi : 22.10.2016 : 12:20

Etiketler : Kitap    Okuyana    Bedava    Çay    Kampanyasına    Yazar    İlgisi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3948
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN