Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


BASİFED, Patronları İzmir’de Ağırlayacak

BASİFED, Patronları İzmir’de Ağırlayacak
Türkiye’de 24 federasyon, 186 yerel ve sektörel derneklere üye 24 bin kişiyi aynı çatı altında toplayan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’nun (TÜRKONFED) İzmir’de düzenleyeceği 20. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

 

 
Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılması beklenen ve İzmir’de 18 - 19 Kasım 2016 tarihlerinde Kaya İzmir Thermal Otel’de düzenlenecek olan zirveye, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes, Avrupa Yatırım Bankası Türkiye Temsilcisi Massimo D’Eufemia, Londra Borsası Elite Programı İcra Kurulu Başkanı Luca Peyrano gibi önemli isimler katılacak. Programın ev sahipliğini üstlenen TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadooğlu ile BASİFED Başkanı Levent Akgerman’ın yanı sıra ülke ekonomisine yön veren patronlar da zirvenin açılışında yapacakları konuşmalarında mevcut koşullarda yaşadıkları sıkıntıları ve ülke ekonomisinin geleceği için önerilerini anlatma fırsatı bulacak. Zirvenin ilk gününde Ticaret Köprüsü adı verilen organizasyon sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan iş adamları ilgilendikleri sektörlerin temsilcileriyle ikili görüşme yapma fırsatı bulacak. TÜRKONFED Ekonomi Danışmanı Pelin Yenigün Dilek’in Türkiye ekonomisindeki son gelişmeleri anlatacağı toplantıda ise dernek ve federasyonların başkanları siyasi ve ekonomik değerlendirmelerde bulunacak.
 
AİLE ŞİRKETLERİNİN ROLÜ KONUŞULACAK
 
Organizasyonun ikinci gününde ise Gazeteci Nedim Atilla’nın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek ’Global Oyuncu Olarak Aile Şirketleri’ konulu panelde İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci, Avrupa Yatırım Bankası Türkiye Temsilcisi Massimo D’Eufemia, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Feyhan Yaşar ve Londra Borsası Elite Programı İcra Kurulu Başkanı Luca Peyrano konuyla ilgili görüşlerini paylaşacaklar. Zirvenin mevcut koşullarda çok önemli bir işlevi olacağına işaret eden BASİFED Başkanı Levent Akgerman, Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılması ile zirvenin daha da anlamlı hale geleceğini, iki gün boyunca İzmir’in tanıtımına ve ekonomisine katkı sağlayacağını söyledi.

Yayın Tarihi : 22.10.2016 : 10:54

Etiketler : Basifed    Patronları    İzmirde    Ağırlayacak    Bölge   


Yorumlar

9135
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN