Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Derneğe Saldırı İddiası

Derneğe Saldırı İddiası
CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem Twitter adresinden, konuşmacı olarak bulunduğu Bağcılar’daki bir derneğe 100 kişi tarafından taşlı sopalı saldırıda bulunulduğunu duyurdu.

 

Bağcılar Bağcılar Sancaktepe Mah. Osmangazi Cad. No:53/A’ da bulunan Güneşli Köyü Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nde bu akşam düzenlenen "Başkanlık" konulu panele konuşmacı olarak CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem katıldı. Panelin devam ettiği sırada Eren Erdem Twitter adresinden, bulundukları dernek binasına taşlı sopalı saldırı olduğunu duyurdu.
 
Bunun üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Çevik kuvvet polislerinin araya girmesiyle taşlı sopalı saldırı yaparak binanın camlarını kırdıkları ileri sürülen grup uzaklaştırıldı.
 
Eren Erdem, Dernek lokalinde olayla ilgili yaptığı açıklamada, panelde konuştuğu sırada, 100 kişi kadar bir grubun tekbir getirerek taş ve sopalarla saldırdığı yönünde bilgi aldığını, katılımcılardan birkaç kişinin aşağı indiklerinde saldırı yapan grup tarafından darp edilenlerini, panelin düzenlendiği yerin camlarının kırıldığını ve polisin gelmesiyle olayın yatıştırıldığını söyle

Yayın Tarihi : 21.10.2016 : 23:32

Etiketler : Eren    Erdemin    Konuşma    Yaptığı    Derneğe    Saldırı    İddiası    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3847
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN