Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ayrı Yaşadığı Eşe İlginç Barışma Teklifi

Ayrı Yaşadığı Eşe İlginç Barışma Teklifi
ZONGULDAK’ın Ereğli İlçesi’nde otomobil tamircisi 30 yaşındaki İlker Korkut, 5 aydır ayrı yaşadığı eşi 28 yaşındaki Gülçin Korkut ile barışmak için aracının ön camına, ’Hepsi benim hatam, barışmak istiyorum’ şeklinde yazı yazdırıp yaşadığı evin önüne gitti. Arkadaşlarının da araçlarının ön camına, ’özür diliyorum’ yazarak destek verdiği İlker Korkut, eşiyle barışmanın mutluluğunu yaşadı.

 

 
Ereğli’de Gülçin Korkut, 5 ay önce eşi İlker Korkut ile yaşadığı tartışmanın ardından evi terk edip ailesinin yanına yerleşti. İlker Korkut’un geçen süre içerisinde barışma girişimleri, her seferinde eşi tarafından reddedildi. İlker Korkut, eşinin kalbini yeniden kazanabilmek için otomobilinin üzerine, ’Hepsi benim hatam. Barışmak istiyorum’ şeklinde yazı yazdırdı. Korkut’un arkadaşları da kendi araçlarının üzerine ’Özür diliyorum’ yazdırdı. 
 
Korkut, arkadaşlarının araçlarıyla birlikte kent merkezinden konvoy eşliğinde geçtikten sonra eşi Gülçin Korkut’un ailesinin evinin önüne gitti. Korna sesleri üzerine dışarı çıkan Gülçin Korkut, eşini ve üzerinde yazı yazan araçları görünce gözyaşlarını tutamadı. İlker Korkut, dışarı çıkan eşine sarılarak kendisini affetmesini istedi. Bu sırada arkadaşları da genç çifte alkışlarla ve meşaleler yakarak destek verdi.
 
Evliliklerinde 9’uncu yılı doldurduklarını anlatan İlker Korkut, eşinin kendisini affetmesini dilediğini ve yaptıklarından dolayı özür dilediğini söyledi. Eşini karşısında görünce çok mutlu olduğunu söyleyen Gülçin Korkut ise, "Eşimi seviyorum. 5 aydır ayrıydık. Böyle bir şeyi beklemiyordum" dedi.
 
Genç çift daha sonra birlikte evlerine döndü.

Yayın Tarihi : 19.10.2016 : 22:23

Etiketler : Ayrı    Yaşadığı    Eşe    İlginç    Barışma    Teklifi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8731
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN