Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Urla’da ''Muhtarlar Günü'' Kutlandı

Urla’da ''Muhtarlar Günü'' Kutlandı
Urla'da 19 Ekim Muhtarlar Günü, Cumhuriyet Meydanı’ndaki törenle kutlandı. Urla’da ilk kez gerçekleştirilen törende, Urla’nın en eski muhtarı Mehmet İrtiş, meslektaşları adına Atatürk Anıtı’na çelenk koydu.

 

Anma töreninin ardından beledilye tarafından Çeşmealtı Panorama Restoran’da muhtarlara kahvaltı verildi. Kahvaltıya Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, CHP’li Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ve eşi Günay Uyar, Urla Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Özdemir ve Emine Sağlambaş, Urla İlçe Jandarma Komutanı Cemil Erdemir, İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürü Yener Kırmızı ve Urla Belediyesi birim müdürleri katıldı.
 
rla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve CHP’li Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, hem devleti hem de halkı temsil etikledrini belirtikleri muhtarların gününü kutlayıp, hizmetleri nedeniyle teşekkür etti.
 
186 yıllık geçmişe sahip olan muhtarlık kurumunun artık bir günü olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade eden muhtarlarda, Kaymakam Demiryürek ve belediye Başkanı Uyar ile birlikte dayanışma içinde Urla’da başarılı işlere imza attıklarını söyledi.

Yayın Tarihi : 19.10.2016 : 18:44

Etiketler : Urla    Muhtarlar Günü   


Yorumlar

7711
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN