Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu’nun Sözlerine Tepki Gösterdi

Kılıçdaroğlu’nun Sözlerine Tepki Gösterdi
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, kendisiyle ilgili söylediği sözlere tepki gösterdi.

 

Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun bugünkü grup toplantısında yaptığı açıklamaya tepki gösterdi. Beyazgül, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
 
"Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı olarak Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısında bahsettiği Demet Fakiroğlu’yla Kılıçdaroğlu’nun iddia ettiği şekilde benim herhangi bir görüşmem ve telkinim olmadı. Ben hukukçuyum, suçların şahsiliği prensibini bilen ve buna da inanan biriyim. Kaldı ki bu tür konuların çözüm yeri de iktidar partisi, il başkanlığı değildir. Kılıçdaroğlu’nu iddiasını ispata davet ediyorum. ’Çamur at izi kalsın’, mantığıyla yapılan açıklamaların toplumda kabul görmediğini, görmeyeceğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Kılıçdaroğlu’nun bu talihsiz beyanı hangi amaca matuftur, bilmiyorum. Bana telefon açar işin doğruluğunu öğrenir. Böylece kamuoyunu da doğru bilgilendirir. Öyleyse ben de kendisine ’sen kim oluyorsun’ diyorum. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek ve yine doğru algı oluşturmak tüm siyasilerin görevidir, aksi takdirde yanlış algılara ve tahriklere neden olunur. Hele ki yaşadığımız bu hassas süreçte herkesin konuşmasına daha da dikkat etmesi gerektiği kanaatindeyim."

Yayın Tarihi : 18.10.2016 : 22:19

Etiketler : Ak    Partili    Başkan    Kılıçdaroğlunun    Kendisiyle    İlgili    Sözlerine    Tepki    Gösterdi    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4544
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN