Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İş Sağlığı, Güvenliği Zirvesi ve Fuarı Başlıyor

İş Sağlığı, Güvenliği Zirvesi ve Fuarı Başlıyor
İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD), iş sağlığı ve güvenliği (İSG) alanında Türkiye’nin ön önemli buluşmalarından biri olan İzmir Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi ve Fuarı’nın üçüncüsünü düzenliyor. A Artı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi işbirliğiyle, “Çok Geç Olmadan" sloganıyla hazırlanan organizasyon, 20-22 Ekim tarihleri arasında Bayraklı Tepekule Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

 
İZSİAD’ın organize ettiği 3. İzmir Ulusal İş Sağlığı Güvenliği Zirvesi ve Fuarı; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, TÜSİAD, TÜRKONFED, BASİFED, SEDEFED, TMMOB, TTB, TÜRK-İŞ ve DİSK desteğiyle düzenleniyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası da organizasyonun destekçileri arasında…
 
Ford, Toyota Tofaş, Yaşar Holding, Tüprag, Tüpraş, Vestel, ATM Terminal, Nemport, Çimentaş, Total, JTI, Weber, Hugo Boss, SunEkspres, Pirelli gibi pek çok önemli firmanın temsilcileri, yöneticileri, zirvedeki 10 oturumda örnek İSG uygulamalarını paylaşacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Lütfi İnciroğlu da konuşma yapacak.
 
Zirvenin katılımcı profilini; başta İSG uzmanları, işyeri hekimleri ve hemşireleri olmak üzere; yerli ve yabancı firmaların sahipleri, İSG yöneticileri, insan kaynakları yöneticileri, kalite yöneticileri, üretim müdürleri, çalışanları ve çalışan temsilcileri oluşturuyor.
 
Ümmiye Koçak ve Sunay Akın
 
Organizasyonun bu yılki onur konuğu, ünlü yönetmen Ümmiye Koçak olacak. Adana’dan çıkmış, ulusal ve uluslararası pek çok ödül almış bu isim de mücadele ruhu ışığındaki başarı öyküsünü paylaşacak. Bunun yanı sıra Gazeteci-Yazar Sunay Akın, sevilen gösterisini sergileyecek. Ünlü kişisel gelişim uzmanı Görkem Başaran da ’ikna psikolojisi’ konulu seminer verecek.

Yayın Tarihi : 18.10.2016 : 13:28

Etiketler : İş    Sağlığı    Fuarı    Başlıyor    Bölge   


Yorumlar

3699
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN