Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Pınar Karşıyaka Maratona Çıkacak

Pınar Karşıyaka Maratona Çıkacak
Pınar Karşıyaka’da Basketbol Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı, çarşamba günü Romanya’daki CSM CSU Oradea deplasmanıyla FIBA Şampiyonlar Ligi maratonuna da başlayacaklarını belirterek, "3 günde bir maç yapacağımız zorlu periyoda giriyoruz" dedi.

 

 
Kendileri için yoğun bir trafik olacağını dile getiren Büyükkarcı, "Bu sık maç trafiği yeni oluşturduğumuz takımın oturmasına yardımcı olsa da yine de takımın uyum sorununu aşması 1 ayı bulacak. Öncelikle üzerimizdeki baskıyı kaldırmamız lazım. Bu konuda taraftarlarımıza önemli görev düşüyor" dedi. "Eksiklerimiz olabilir, bunun farkındayız ama bu eksiklikler ancak zamanla çözümlenebilir" diyen Büyükkarcı, şöyle devam etti:
 
"En iyi ilacımız zaman olacaktır. Takıma son katılan ve Gaziantep Basketbol karşısında görev verdiğimiz Josh Owens’ın çok isabetli bir değişiklik olduğunu ilk maçta gözlemledik. Owens iyi bir takım oyuncusu ve çok atletik. Zaman içinde uyum sorunu azaldıkça faydası da artacaktır. FIBA Şampiyonlar Ligi’nde ilk maçımızı CSM CSU Oradea karşısında yapacağız. Güçlü bir grupta yer alıyoruz bu yeni kulvarda amacımız önce gruptan çıkmak olacak."

Yayın Tarihi : 17.10.2016 : 15:38

Etiketler : Pınar    Karşıyaka    Maratona    Çıkacak    Spor   


Yorumlar

3669
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN