Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka’da Kışa Hazırlık Seferberliği

Karşıyaka’da Kışa Hazırlık Seferberliği
Karşıyaka Belediyesi, kış için seferberlik başlattı. Mahallelerdeki mazgal ve yağmur suyu kanalları tek tek elden geçirilirken, yaşanabilecek sorunlara anında çözüm sağlanması için ‘Acil Müdahale Ekibi’ oluşturuldu.

 

 
Karşıyaka Belediyesi, kış aylarında yaşanabilecek sel, kanal taşkını gibi sorunlara karşı önlem almak ve kenti olumsuz hava koşullarına hazırlamak amacıyla ekiplerini seferber etti.
 
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından; Tersane, Tuna, Alaybey, Donanmacı, Bahçelievler, Bahariye, Bahriye Üçok, Dedebaşı ve Bostanlı mahallelerindeki 376 sokakta mazgal ve yağmur suyu kanalı temizliği yapıldı. Tüm mahallelere yayılacak çalışmaların bu ayın sonuna kadar tamamlanacağı belirtildi. Karşıyaka Belediyesi ayrıca, olumsuz hava koşulları nedeniyle yaşanabilecek her türlü soruna anında müdahale edebilmek amacıyla, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 30 kişilik ‘Acil Müdahale Ekibi’ oluşturdu. Acil durumlara 3’er kişilik gruplar halinde zaman kaybetmeden müdahale edecek olan ekip, tüm teçhizatıyla kışa hazır hale getirildi.

Yayın Tarihi : 17.10.2016 : 11:12

Etiketler : Karşıyakada    Kışa    Hazırlık    Seferberliği    Bölge   


Yorumlar

1348
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN