Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yeni Üyelerini Arıyor

Yeni Üyelerini Arıyor
BUCA Belediyesi Pop Müzik Orkestrası kış kursları döneminde yeni üyelerini arıyor. Orkestraya katılmak isteyenlerin 30 Ekim'e kadar Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi'ne başvurması gerekiyor.

 

Buca Belediyesi'nin kış dönemindeki hobi ve sanat kursları farklı branşlarla renklenecek. Zumbadan, modern ve Latin danslarına kadar Bucalılara eğlenerek öğrenme fırsatı sunacak kurslar arasında yer alan Pop Müzik Orkestrası yeni üyelerini bekliyor. Orkestra, pop müziğine gönül vermiş, enstrüman kullanan, ancak grup oluşturamamış Bucalılardan kurulacak. Orkestraya solist başvuruları da alınacak. 18 yaş üstü, sesine ve enstrümanına güvenen Bucalı müzikseverlerden oluşturulacak orkestraya katılmak isteyenlerin 30 Ekim'e kadar Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi'ne başvurması gerekiyor. Elemeler sonunda belirlenecek müzisyenler, Halil Mert Aytekin tarafından bir yıl süreyle eğitim görecekler. 
 
 
Orkestra için klarnet, trompet, keman, klavye, davul, bas gitar ve gitar çalan müzisyenler değerlendirmeye alınacak. Solist ve orkestra üyeleri verilen eğitim ve yapılan çalışmaların ardından Buca Belediyesi etkinliklerinde sahne alarak, yeteneklerini sergileme şansına kavuşacak.
 

Yayın Tarihi : 15.10.2016 : 14:24

Etiketler : buca    belediyesi    orkestra ekibi    pop müzik   


Yorumlar

6580
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN