Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Kesin Cezamı Gideyim'

'Kesin Cezamı Gideyim'
Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’nde şiddetli geçimsizlik nedeniyle evi terk eden eşi 39 yaşındaki Gülay Güçlücan, kayınvalidesi 59 yaşındaki Fatime Kayabaşlık ve onun resmi nikahsız eşi 64 yaşındaki Salih Bostancı’yı öldürmek suçundan tutuklu yargılanan 45 yaşındaki Hüseyin Güçlücan, "Ben cezama razıyım. Kesin benim cezamı ben gideyim" dedi.

 

Güdüllü Köyü’nde 21 Şubat 2014’te meydana gelen olayda, işsiz Hüseyin Güçlücan geçimsizlik nedeniyle evi terk eden 2 çocuğunun annesi 18 yıllık eşi Gülay Güçlücan ve kayınvalidesi Fatime Kayabaşlık ile pazarda karşılaşıp tartıştı. Ardından kayınvalidesinin evinin önünde pusu kuran Hüseyin Güçlücan, Salih Bostancı’yı av tüfeğiyle öldürdü, eşini ve kayınvalidesini de yine tüfekle yaralayıp ateşe vererek öldürdü.
 
Hüseyin Güçlücan’ın, 1’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ’ağırlaştırılmış ömür boyu hapis’ cezası istemiyle tutuklu yargılanmasına devam edildi. Karabük T Tipi Cezaevi’nden video konferans sistemiyle duruşmaya katılan sanık, "Çok pişmanım. Ben cezama razıyım. Kesin benim cezamı ben gideyim" dedi. Hakim ise adli tıptan rapor beklediklerini, şu an ceza veremeyeceklerini söyledi. Duruşma, Güçlücan’ın cezai ehliyetinin tam olup olmadığının belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek raporun beklenmesine karar verilerek ertelendi.

Yayın Tarihi : 14.10.2016 : 14:40

Etiketler : Kişiyi    Öldüren    Sanık    Kesin    Cezamı    Gideyim    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7241
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN