Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


SHOEXPO 19 Ekim’de Açılacak

SHOEXPO 19 Ekim’de Açılacak
İzmir’in en renkli fuarlarından olan SHOEXPO-İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, 19-22 Ekim tarihleri arasında sektörü buluşturacak.

 

 
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenecek olan SHOEXPO-İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı’na sayılı günler kala 160 firmanın katılımı kesinleşti. Geçen mart ayında 132 katılımcının stant açtığı SHOEXPO, umut verdi. Ziyaretçilerine ayakkabı ve çanta sektörüne dair geniş bir ürün yelpazesi sunan SHOEXPO, bu yıl yenilikleriyle de dikkat çekiyor. Fuar kapsamında ilk kez oluşturulacak olan "Trendcode SHOEXPO Area"da, 2017 modasının en güzel kombinleri, özel tasarım ayakkabılarla sergilenecek. Diğer taraftan yine ilk kez düzenlenecek olan "Moda Sohbetleri"ne, Sertaç Delibaş, Duygu Ergör ve Pınar Arkun gibi ayakkabı sektörünün önde gelen tasarımcıları konuşmacı olarak katılacak.
 
19 - 22 Ekim 2016 tarihleri arasında sektörün kalbi İzmir’de atacak. Üreticilerin, yerli-yabancı satın alıcılarla buluşacağı fuar, Ekonomi Bakanlığı URGE projesi kapsamında oluşturulan Hosted Buyer programı ile katılımcılarına altın fırsatlar sunacak. Hosted Buyer programı ile sektör profesyonelleri ile katılımcı firmalar ürün gruplarına göre ikili görüşmeler yapacak. İZFAŞ tarafından organize edilen Hosted Buyer programı ile fuara; 45 ülkeden bini aşkın yabancı profesyonel alıcının ziyareti bekleniyor.
 
Yeni sezon modasının sergileneceği fuar; üreticiler, toptancılar, distribütörler, sektörel kurum ve kuruluşlar ile tasarımcıların ve sektörel yayınların buluşma noktası olacak.

Yayın Tarihi : 14.10.2016 : 12:56

Etiketler : Shoexpo    Ekimde    Açılacak    Bölge   


Yorumlar

2261
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN