Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Eşinden Dayak Yediğini İleri Süren Kadın Hastanelik Oldu

Eşinden Dayak Yediğini İleri Süren Kadın Hastanelik Oldu
Aksaray’da eşi 73 yaşındaki Kani K.’den dayak yediğini ileri süren 68 yaşındaki Tenzile K., hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan Tenzile K., ’’55 yıldır eşimden dayak yiyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı’’ dedi.

 

Olay, merkez Kurtuluş Mahallesi’nde meydana geldi. Tenzile K., eşinden dayak yediğini belirterek polisten yardım istedi. Kadının evine giden polis, gözünde morluk ve başından darbe aldığı belirlenen Tenzile K.’yı Aksaray Devlet Hastanesi’ne getirdi. Hastanede tedavi altına alınan ve eşi Kani K.’den şikayetçi olan Tenzile K., ’’55 yıldır eşimden dayak yiyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Ufak bir tartışma için beni dövdü. Evin içinde ufak bir tartışma oluyor ‘Sen şöyle yapıyorsun, böyle yapıyorsun’ deyince kalkıp beni dövüyor. 55 senedir beni döver’’ iddiasında bulundu.
 
Daha önce köyde oturduğunu ve o dönemler eşinden dayak yiyip, gözü morardığında komşularına eşeğin ya da süt sağarken ineğin tepmesi sonucu gözünün morardığını söylediğini anlatan Tenzile K. ’’Şimdi artık yediğim dayaklara gücüm kalmadı. Evde ufak bir tartışma oldu ve beni dövdü, yumrukları. Eşimden şikayetçiyim. 3 çocuğum var ve hepsi Almanya’da. En fazla kafama vuruyor. Sol gözüme parmağını sokuyordu. Allah korudu’’ dedi.
 
Polis, Tenzile K.’nin şikayeti üzerine Kani K.’nin yakalanması için çalışma başlattı.
 
 
 

Yayın Tarihi : 14.10.2016 : 12:48

Etiketler : Eşinden    Dayak    Yediğini    İleri    Süren    Kadın    Hastanelik    Oldu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6406
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN