Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gazetedeki Fotoğrafından Tanıdı

Gazetedeki Fotoğrafından Tanıdı
Adana’da bir genç kız cep telefonunu kapkaç yapan şüphelilerin fotoğrafını gazetelerde görünce tanıyarak polise yakalattı. Olay günü giydiği tişörtle yakalanan şüpheli suçlamayı kabul etmedi.

 

Merkez Seyhan İlçesi’nin Alidede Mahallesi’nde yürüyen 23 yaşındaki Seray S.’nin arkasından yaklaşan motosikletli 2 kişi, genç kızın elindeki cep telefonunu alıp kaçtı. Telefonun bulunamayacağını düşünen Seray S., polise başvurmadı. Ancak benzer şekilde üzerinde kuru kafa resmi bulunan motosikletle 7 ayrı kapkaç daha yapınca yakalanan 33 yaşındaki Metin Albayrak ile amcasının oğlu 27 yaşındaki Hüseyin Albayrak’ı, gazetelerdeki fotoğraflarından tanıyan Seray S. şüphelilerden şikayetçi oldu. Polis, daha önceki olaylardan tutuklanan ancak itiraz üzerine tahliye edilen kuzenlerin peşine düştü.
 
 
Seray S.’nin cep telefonunun kapkaç yapıldığı bölgede güvenlik kamerası görüntülerini bulan polis, kısa sürede yakaladığı Metin Albayrak’ın olay günü de aynı tişört ve ayakkabıyı giydiğini belirledi. Metin Albayrak, "Bu tişört bir bende yok. Başkası da giyiyor olabilir. Tişörtün benzemesi benim kapkaç yaptığımı göstermez" diyerek suçlamayı kabul etmedi. Albayrak, sevk edildiği mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Hüseyin Albayrak ise aranıyor. 
 
 
 

Yayın Tarihi : 14.10.2016 : 11:48

Etiketler : Gazetedeki    Fotoğrafından    Tanıdığı    Kapkaççıyı    Yakalattı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8855
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN