Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir Esnafından Nusaybinli Öğrencilere Yardım

İzmir Esnafından Nusaybinli Öğrencilere Yardım
İzmirli bir grup esnaf, Mardin’in Nusaybin İlçesi’ne gelerek beraberinde getirdikleri kırtasiye malzemelerini buradaki öğrencilere dağıttı.

 

6 mahallesinde terör operaslonları nedeniyle sokağa çıkma yasağının sürdüğü Nusaybin İlçesi’nde eğitim gören çocuklara İzmir’den kırtasiye ve giysi yardımı yapıldı. İzmir’in Kemeraltı semtinde faaliyet gösteren bir grup esnaf, sosyal medyada ’Yalnızdeğilsinizçocuklar’ adıyla düzenledikleri kampanyayla, Nusaybin’deki öğrencilere kırtasiye yardımı topladı. Kampanyada elde ettikleri 2 bin 200 çanta ve kırtasiye ürünlerini Nusaybin’e getiren İzmirli esnaf, Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Mehmet Zeki Can ile birlikte Cumhuriyet İlkokulu’ndaki öğrencilere dağıttı.
 
"CİĞERİMİZİN YANDIĞI NUSAYBİN’E BİR KATKIMIZ OLSUN İSTEDİK"
 
Kampanya organizatörleri arasında yer alan Konak Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Şerif Demir, kampanyaya Mardinli’den Sivaslı’ya kadar herkesin katkı yaptığını belirterek, "Ciğerimizin yandığı Nusaybin’e bir katkımız olsun istedik. Bu kampanyayı devam ettirmek istiyoruz. Şu anda kırtasiye ve çanta yardımı topladık. Önümüzdeki haftalarda mont ve ayakkabı kampanyası başlatmayı hedefliyoruz. Bize katkı sunan izmir’deki bütün dostlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 13.10.2016 : 17:32

Etiketler : İzmir    Esnafından    Nusaybinli    Öğrencilere    Yardım    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3826
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN