Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Arkadaşının Kardeşini Bıçaklayarak Öldürdü

Arkadaşının Kardeşini Bıçaklayarak Öldürdü
Adana’da 21 yaşındaki İsmail Utancak’ı bıçaklayarak öldüren 32 yaşındaki Muhammet Serin hakkında ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı.

 

Olay, 18 Eylül’de merkez Sarıçam İlçesi Buruk İstiklal Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre 34 yaşındaki Ahmet Utancak, bir tekel bayiinden borçla içki istedi. İş yeri sahibi bu isteği kabul etmezken, Ahmet Utancak, tekel bayiinde bulunan Abdullah Güzel ile tartıştı. Tartışmanın ardından tekel bayiinden ayrılan Utancak, araya giren arkadaşları tarafından Abdullah Güzel ile barıştırılmak istendi. Taraflar tekrar bir araya gelince kavga çıktı. Kavgaya karışan Muhammet Serin, arkadaşı Utancak’ın kardeşi İsmail Utancak’ı bıçakla öldürdü.
 
BEN ÖLDÜRMEDİM
 
Tutuklanan Muhammet Serin, suçlamayı kabul etmeyerek, "Ahmet Utancak evime saklanmak için gelmişti. Kalabalık evime doğru geliyordu. Bunların gelmesini önlemek için elimde bıçakla bekledim. Daha sonra kalabalıkla yüz yüze gelince beni linç ettiler. İsmail Utancak’ı ben bıçaklamadım" dedi.
 
Olayla ilgili iddianamesini hazırlayan Cumhuriyet Savcısı, Muhammet Serin hakkında kasten öldürme suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle Adana 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’ne dava açtı. Ayrıca Muhammet Serin’i ve Ahmet Utancak’ı döven 8 şüpheli hakkında da basit yaralama suçundan 1 yıl ile 6 yıl arası hapis cezası istendi.

Yayın Tarihi : 12.10.2016 : 14:25

Etiketler : Arkadaşının    Kardeşini    Öldüren    Sanığa    Ömür    Boyu    Hapis    İstemi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3941
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN