Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çağla'dan Evlilik Açıklaması

Çağla'dan Evlilik Açıklaması
Emre Altuğ ile evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan Çağla Şıkel kız çocuğu istediği için yeniden evlenmeye sıcak baktığını açıkladı.

 

37 yaşında olduğunu ve aşka kapılarını kapamadığını belirten Şıkel, “Hayatta en çok istediğim şey bir çocuk sahibi daha olmak” dedi. Güzel manken, “İki oğlum var. Ama bir kız çocuk annesi olmanın özlemini çekiyorum. Sırf bu yüzden evlenmeyi düşünüyorum. Tabii evlilik zor! Bayıldığım için değil ama çocuk için tekrar evleneceğim” dedi.
 
Üçüncü çocuk için “İnşallah kız olur. Ama erkek olursa da kabulümdür” diye konuştu.
 
 
Kimse Gözlerime Oğullarım Gibi Bakmıyor
 
Oğullarının hayatında büyük önem taşıdığını belirten Şıkel, “Bu hayatta kimse bana oğullarımın baktığı gibi bakmadı. Bir başkasına o kadar aşık, saf ve temiz yaklaşan hiçkimse olamaz. Onların sevgisi, anneye olan aşkları bu hayatta beni en çok ayakta tutan şey” cümleleriyle oğullarına duyduğu sevginin altını çizdi.
 
 
Emre'yle Küs Değiliz
 
Eski eşi Emre Altuğ'yla sürekli görüştüklerini de açıklayan Şıkel, “Biz sadece evliliğimizi bitirdik. Anne ve babalık görevimiz ölene kadar devam edecek; iki iyi arkadaş gibi sürekli vakit geçiriyoruz. Eksikliğimizi çocuklara hiç hissettirmedik” diyerek Altuğ ile küs olmadıklarını belirtti.
 
Emre Altuğ'la tekrar barışma ihtimallerinin olmadığını söyleyen Şıkel, “Emre'yle tekrardan olmaz. Biz küs değiliz. Çocuklarımız için tabii ki görüşüyoruz ama evliliğimizin bitmesi gerekiyordu, bitti. Tekrar bir araya gelemeyiz” diye konuştu.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 11.10.2016 : 10:11

Etiketler : emre altuğ    ünlü    oyuncu    şarkıcı    çağla şıkel    aşk    boşandı    uzay    kuzey       


Yorumlar

5854
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN