Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gaziantep Valisi, Cemevini Ziyaret Etti

Gaziantep Valisi, Cemevini Ziyaret Etti
Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, son günlerde terör saldırısı yapılacağı konusuyla gündeme gelen ve önünde günlerdir polisin nöbet tuttuğu Alevi Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

 

 
Vali Ali Yerlikaya, İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren ile birlikte Muharrem ayı dolayısıyla Gaziantep Alevi Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Yılmaz Demirdelen ve dernek yöneticileri tarafından karşılanan Vali Yerlikaya, Yılmaz’dan derneğin çalışmalarıyla ilgili bilgi alıp Muharrem ayını tebrik etti.
 
Alevi Kültür Derneği Başkanı Yılmaz Demirdelen, derneğe olan saldırı tehdidinin hala devam ettiğini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demirdelen şöyle konuştu:
 
"Bugün Sayın Valimiz ile emniyet müdürümüz yas-ı matemimiz dolayısıyla bizi ziyaret ettiler. Hem bizim burada eksiklerimizi tespit etmek için geldiler. Bizim burada bir takım sıkıntılarımız var güvenlikle ilgili. Destek katkı anlamında bize moral vermek için kendilerine teşekkür ediyorum. Tehdit devam ediyor. Tespit edilen hücre hala ele geçirilmiş değil."

Yayın Tarihi : 10.10.2016 : 22:54

Etiketler : Gaziantep    Valisi    Cemevini    Ziyaret    Etti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3276
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN