Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Torbalı Zeytini Markalaşacak

Torbalı Zeytini Markalaşacak
İzmir’in Torbalı ilçesindeki zeytinin Ayvalık’tan farksız olduğunu savunan Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, zeytini en iyi şekilde tanıtıp markalaşmayı hedeflediklerini söyledi.

 

 
Torbalı Zeytin Kolonyası’nın tanıtımı için çalışma başlatan Torbalı Ticaret Odası (TTO) haftasonu zeytinyağı üreticileri ile bir araya geldi.
 
Toplantıya katılan 21 üretici firmanın temsilcilerine zeytin kara suyunun deşarjı, mesleki rekabet, üreticinin zeytin toplanmasında bilinçlendirilmesi konularında bilgi verildi.
 
TTO Başkanı Abdulvahap Olgun, zeytinde öncü konumuna geçebilmek için zeytinyağı fabrikalarının birlikte hareket etmesi gerektiğini belirterek "Birleşerek, bir araya gelerek, aynı masanın etrafında toplanarak sorunlarınızı çözüp kazancınızı arttırabilirsiniz. Torbalı zeytini Ayvalık’tan farksız. Eğer üretici ve sıkım tesisleri kaliteyi ön plana çıkartırsa Türkiye’de 1 numara oluruz" diye konuştu. Torbalı Zeytin Kolonyası ile ilçedeki zeytinyağının tanıtımına başladıklarını ifade eden Olgun "Üreticilerimiz ve zeytinyağı fabrikalarımızı bilinçlendirerek daha iyi bir üretime girmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda zeytin kolonyası ile tüm Türkiye’ye ismimizi duyurduk, şimdi fuarlara katılıp ilçenin zeytinini en iyi şekilde tanıtacağız. Torbalı zeytini markalaşacak" dedi.
 
DHA

Yayın Tarihi : 10.10.2016 : 10:23

Etiketler : Torbalı    Zeytini    Markalaşacak    Bölge   


Yorumlar

7151
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN