Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Evcil Hayvanlarıyla Ziyaret Ettiler

Evcil Hayvanlarıyla Ziyaret Ettiler
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu ilçede yaşayan hayvanseverler, evcil hayvanları ile birlikte ziyaret etti. Kar-Gönül Çevreci ve Üretici Kadınlar Kooperatifi üyelerinden oluşan hayvanseverler ayrıca, Başkan Selvitopu’na sokak hayvanlarına verdiği destekten dolayı el yapımı plaket hediye etti.

 

Karabağlar ilçesinde yaşayan kadınların bir araya gelerek oluşturmayı amaçladıkları ve kooperatif olarak kurulma aşamasında olan Kar-Gönül Çevreci ve Üretici Kadınlar Kooperatifi’nin üyeleri, Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri kapsamında Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu makamında ziyaret etti. Ziyaretin en ilginç yanı, hayvan severlerin evcil kedi ve köpeklerle gelmesi oldu. Başkan Selvitopu, tüm can dostlarını kucağına alarak sevdi. Kendisi de duyarlı bir hayvan sever olan ve elinden geldiğince sokakta yaşayan kedi ve köpeklere eşiyle birlikte yardım eden Başkan Selvitopu, ziyarette yaptığı konuşmada ilçede ve İzmir’de yaşayan vatandaşların sokak hayvanlarını sahiplenmelerini istedi. Hayvan satın almak yerine sokak hayvanlarını sahiplendirmenin önemine değinen Selvitopu, Uzundere’de bulunan Veteriner İşleri Müdürlüğü’nde çok sayıda sokak hayvanının bulunduğu, istenildiğinde sahiplendirmek için kendilerine müracaat edilebileceğini söyledi.
 
BAŞKAN’A EL YAPIMI PLAKET
 
Ziyaretin sonunda kadınlar Başkan Muhittin Selvitopu’na sokak hayvanlarına verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler ve “Sizin sayenizde çok rahatız. Verdiğiniz destek için hayvan severler adına teşekkür ediyoruz" diyerek el işlemeli plaket hediye ettiler.

Yayın Tarihi : 09.10.2016 : 12:27


Yorumlar

3131
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN