Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bakan Avcı:'İstişareye Önem Veriyoruz'

Bakan Avcı:'İstişareye Önem Veriyoruz'
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, AK Parti’nin istişareye önem veren bir siyasi hareket olduğunu belirterek, "İstişarede rahmet ve bereket olduğunu düşünen bir hareketiz. Her işimizi danışarak yapıyoruz" dedi.

 

Bakan Nabi Avcı, memleketi Bilecik’te düzenlenen ’AK Parti Siyaset Akademisi Büyük Güç Türkiye Eğitim Programı’na katıldı. Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki program, saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Bakan Avcı yaptığı konuşmada AK Parti’nin herhangi bir siyasi parti olmadığını, eğitim faaliyetlerinin Türkiye’de bir ilk olduğunu söyledi. Avcı konuşmasını şöyle sürdürdü:
 
"AK Parti kurulduğu günden beri büyük bir hareketin temsilcisi olduğu bilerek, yeniliklerle siyasi hayata girdi. İstişareye ve eğitime önem veriyoruz. Yılmadan, erinmeden ilk günden beri bu faaliyetlerin içerisinde yer alıyoruz. İstişareye önem veren bir siyasi hareketiz. İstişarede rahmet ve bereket olduğunu düşünen bir hareketiz. Her işimizi danışarak yapıyoruz. Bugüne kadar başarıyla geldik. Eğitimi de hiç gözardı etmedik. Bu yılki eğitimlerimizin ana konusunu güçlü Türkiye oluşturuyor. Güçlü Türkiye demek, Türkiye’nin çevresindeki siyasetlerin, kurulmak istenen tezgahların doğru anlaşılması için anahtar bir kavramdır. Türkiye’nin güçlü olmasıyla tuzakları iyi anlarsak, nereden nereye geldiğimizi daha iyi anlatırız. Bu yılki konumuz çok anlamlı. Çok farklı yöntemlerle bugüne kadar ve en son da terörist saldırılarla önümüzün kesilmek istendiğini gördük. Çok şükür bunların hepsi milletimizin ferasetiyle aşıldı. Her şeyden önce bütün bu badireler Allahın lütufuyla atlatıldı."
 
Bakan Nabi Avcı’nın konuşmasının ardından programa basına kapalı olarak devam edildi.

Yayın Tarihi : 08.10.2016 : 22:37

Etiketler : Bakan    Avcı    İstişareye    Önem    Bir    Siyasi    Hareketiz    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7211
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN