Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


ADD Üye Sayısını Arttıracak

ADD Üye Sayısını Arttıracak
İzmir’in Çeşme ilçesinde düzenlenen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) eşgüdüm toplantısında derneğin üye sayısını arttırmak için çalışmalar yapılmasına karar verildi.

 

 
Atatürkçü Düşünce Derneği’nin eşgüdüm toplantısı Çeşme ilçesindeki Çakabey Kültür Merkezi’nde 25 şube temsilcisinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Atatürkçü Düşünce Derneği Çeşme Şubesi Başkanı Veysel Ayhan, derneğe yeni üyeler kazandırmak ve üyelikleri düşürülenlerin yeniden almak için çalışmalara başladıklarını ifade etti. Mart ayında göreve başladıklarını vurgulayan Ayhan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda üyelerin yoğun katılımını sağlamak için çalıştıklarını dile getirdi. 10 Kasım’da da Atatürk’e saygılarını en iyi şekilde göstereceklerini söyleyen Ayhan, "Atatürkçü Düşünce Derneği Çeşme Şubesi olarak, partiler üstü bir çalışma yürüterek, gerçek Atatürkçülerle kucaklaşmak ve derneğimizin üye sayısını arttırmak için yoğun bir çalışma içindeyiz. Geçmiş şube yönetimlerinin yeterli iletişimi kuramamaları nedeniyle üyeliği düşürülen değerli Atatürkçü dostlarımızı yeniden derneğimize kazandırmak için gerekli çalışmalara başladık. Gün, birlik ve beraberlik içinde olma, karanlık düşüncelere karşı Atatürk ilke ve devrimlerine ve O’nun en büyük eseri Cumhuriyet’e sahip çıkma günüdür" dedi.
 
Genel Merkez’den gelen bildiriyi okuyan Bornova Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Doğan Aygen ise, "Ülkemizin demokratik sisteminin rejimine karşı girişilen ABD-FETÖ’cü darbe girişimi sonrasında gözaltılar, tutuklamalar ve işten çıkartmalar yaşanmıştır. Bu süreçte insanlara haksızlıklar yapıldığı ve siyasi iktidarın bu girişimden yararlanmak istediği anlaşılmaktadır. Bu süreçteki bilgilerin henüz ortaya çıkmadığını ya da kamuoyundan gizlendiğini düşünüyoruz. Bu nedenlerle şubelerimiz veya organlarında gözaltına alınanlar, tutuklananlar varsa isimlerinin öğrenilmesi, hangi konumda olduklarını bizlere bildirmelerini istiyoruz. Haksız yere tutuklanan ve işten çıkartmalar konusunda yardım başvurusu aldığınız takdirde bunları bizlere aktarmanızı istiyoruz. Ben Bornova’da 50 kişinin mağdur olduğunu biliyorum. Sizlerin de bu konuda duyarlı bir çalışma yapmanızı istiyoruz" diye konuştu.
 
DHA

Yayın Tarihi : 08.10.2016 : 17:37

Etiketler : Add    Üye    Sayısını    Arttıracak    Bölge   


Yorumlar

9797
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN