Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Koşu Bandında Yaralandı

Koşu Bandında Yaralandı
Erzurum’un merkez Yakutiye ilçesinde oturan Can ailesinin 4 yaşındaki kızları Melek, ayağını koşu bandında sıkıştırdı. Dönen band küçük kızın ayağının yanmasına neden oldu.

 

Kongre Caddesi’nde evlerinin bitişiğindeki akrabalarının evine giden Melek Can, koşu bandını çalıştırıp, üzerinde yürümeye başladı. Dengesini kaybedip düşen Can’ın ayağı bandın altına sıkıştı. Bandın sürekli ayağına sürterek dönmesi sonucu canı yanan Melek Can’ın çığlıkları üzerine odaya koşan yakınları, küçük kızı kurtardı. Melek Can’ın sol ayağında yanıklar oluşması nedeniyle Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Merkezi’nde tedavi altına alındı. Hem kızının hem de kendilerinin çok korktuğunu söyleyen anne Emine Can şunları söyledi:
 
"Kızım Melek sürekli akrabalarımızın evine gider ve çok sevdiği yürüme bandını çalıştırıp üzerinde yürüyordu. O günde odada kimse yokken çalıştırmış ve düşmüş. Düşünce ayağı demirle bandın arasına sıkışmış. Bandın sürekli dönmesi sonucu sağ ayağında yanıklar oluşmuş. Hastaneye getirdik ve tedavi altına alındı. Bunada şükür."

Yayın Tarihi : 07.10.2016 : 11:15

Etiketler : Koşu    Bandında    Yaralandı    Sağlık    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8740
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN