Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


’Gazi Ve Mehmetçik’ Konulu Fotoğraf Yarışması

’Gazi Ve Mehmetçik’ Konulu Fotoğraf Yarışması
Türkiye Muharip Gaziler Derneği tarafından Çankırı Belediyesi’nin desteği ile 3 Ekim 2016 Pazartesi günü başlayan ’Gazi ve Mehmetçik’ konulu ödüllü fotoğraf yarışmasına, 15 Temmuz darbe girişimine karşı çıkarak gazi unvanı alan vatandaşlara ait fotoğraflarla da katılınabilecek.

 

Yarışma, ’Gazi unvanı alan tüm asker, polis, korucu ile operasyon ve çatışmalarda yaralanan tüm meslek grupları, Türk askeri ve 15 Temmuz gazileri’ şeklinde genişletildi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği tarafından Çankırı Belediyesi’nin desteği ile düzenlenen yarışma ile Türkiye için canını hiçe sayan, özellikle terörle mücadele eden, kahraman gazi ve mehmetçiklere destek verilmesi amaçlanıyor. 18 yaşını doldurmuş herkesin katılımına açık olarak düzenlenen yarışmanın toplam 10 bin TL ödül, yarışmada dereceye giren fotoğrafçılar arasında paylaştırılacak. 3 Ekim 2016 Pazartesi günü başlayan fotoğraf yarışmasının süresi bir ay sonra 3 Kasım 2016 Perşembe günü bitecek. Yarışmacılar, katılım şartları ile ilgili detaylı bilgiye Anadolu Fotoğraf Dergisi Facebook sayfasından ’www.facebook.com/groups/anafot’ ulaşarak başvuru yapabilecek.
 
Yarışma jürisi, profesyonel fotoğrafçılardan oluşaacak. 11-20 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacak değerlendirmede, Devlet Fotoğraf Sanatçısı Ozan Sağdıç, Fotoğraf Sanatçıları Ömür Can Yerli, Tuna Akçay, Hamit Yalçın, Nazım Tetik ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı emekli Albay Şükrü Tandoğan yer alacak. Finale kalacak fotoğraf için jüri değerlendirmesinin yanında halkın da kullanacağı oylar birinciyi belirleyecek.

Yayın Tarihi : 05.10.2016 : 11:41

Etiketler : gazi    Mehmetçik    Konulu    Fotoğraf    Yarışması    Kültür    Sanat    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4902
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN