Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''TAKEV’e Hoş Geldin'' Kahvaltısı

''TAKEV’e Hoş Geldin'' Kahvaltısı
TAKEV Okulları Narlıdere ve Karşıyaka kampüslerinde hafta sonu düzenlediği kahvaltıda, bu yıl TAKEV ailesine katılan birinci sınıf öğrencilerini ve velilerini buluşturdu.

 

Okul yöneticileri, öğretmenleri, velileri ve öğrencileri keyifli bir pazar sabahında bir araya getiren geleneksel  etkinlikte, uzun yıllar sürecek okul-aile işbirliğinin temelleri atıldı. 
 
Birbirleriyle de tanışma ve kaynaşma fırsatı bulan veliler aynı zamanda eğlenceli yarışmalar ve etkinliklerle neşeli vakit geçirdi. 
 
TAKEV Okulları Kurucu Temsilcisi Nur Yaraş, “başarıya giden en önemli etkenlerden biri de okul ile aile arasındaki olumlu ve sağlıklı iletişimdir. Her yıl düzenlediğimiz bu eğlenceli ve sımsıcak buluşmada velilerimizin hem birbiriyle hem de okulla uzun yıllar devam edecek dialoğuna tatlı bir başlangıçla start vermek istiyoruz. Her iki kampüsümüzü de dolduran ailemizin yeni üyelerine cıvıl cıvıl bir ortamda TAKEV’e Hoş geldin demenin mutluluğunu yaşadık” diye konuştu.
 
 
Haberin Galerisi : ''TAKEV’e Hoş Geldin'' Kahvaltısı

Yayın Tarihi : 04.10.2016 : 10:35

Etiketler : haber    haberler    takev    takeve hoşgeldin    kahvaltı    kolej    izmir    nur yaraş    ben tv    kanalben       


Yorumlar

2453
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN