Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Gezici Çocuk Dünyası'' Tire'de Mola Verdi

''Gezici Çocuk Dünyası'' Tire'de Mola Verdi
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin okul öncesi çocukların eğitim alması için kurduğu ''Gezici Çocuk Dünyası'' TIR'ı, şimdi de Tire'de hizmet veriyor. Gittiği yerlerde büyük ilgi gören özel olarak tasarlanmış eğitim aracı bugüne dek Beydağ, Kiraz, Bayındır ve Bayraklı'da çocuklara okul öncesi eğitimi verdi.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin okul öncesi çocuklara yönelik eğitim projesi kapsamında hizmete giren "Gezici Çocuk Dünyası" tırı, bu kez Tire’ye park etti. Gökçen İlköğretim Okulu’na getirilen taşınabilir eğitim modülü, okul öncesi çağdaki çocuklara eğitim vermeye başladı.
 
Okul öncesi eğitim açığı kapatılıyor
 
Sekiz hafta sürecek okul öncesi eğitimi ile eş zamanlı olarak velilere yönelik "Toplumsal Cinsiyet", "Çocuk Gelişimi", "Çocuk Yetiştirme Tutumları" ve "Aile İçi İletişim" başlıklı eğitim çalışmaları yapılacak. Gezici Çocuk Dünyası Projesi ile okul öncesi eğitime erişimi kısıtlı bölgelerde 3-5 yaş arası çocuklara ücretsiz, nitelikli ve yenilikçi okul öncesi eğitim hizmeti verilmesi amaçlanıyor. 
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılı Nisan ayından günümüze kadar Beydağ, Kiraz, Bayındır ve Bayraklı ilçelerine giderek buralarda çocuklara okul öncesi eğitimi verdi.
 

Yayın Tarihi : 04.10.2016 : 10:25

Etiketler : haber    haberler    gezici çocuk dünyası    tire    tır    ben tv    kanalben    izmir    büyükşehir belediyesi       


Yorumlar

2449
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN