Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Alsancak’ta İntihar Girişimi

Alsancak’ta İntihar Girişimi
İzmir’in Alsancak semtinde, dış cephe izolasyon kaplama çalışmaları nedeniyle iskele kurulu olan 7 katlı binanın çatısına çıkan K.A., eşinin çocuğunu da yanına alıp kendisini terk ettiğini öne sürerek intihar girişiminde bulundu. İtfaiye ve sağlık ekipleri önlem alırken, polis güçlükle ikna ettiği K.A.’yı çatıdan indirdi.

 

Olay, Alsancak Semti Plevne Bulvarı’ndaki 7 katlı binanın çatısında bugün saat 16.00 sıralarında meydana geldi. İnşaat halindeki binaya gelen K.A., çalışan işçilere, "Buradan atlasam ölür müyüm?" diye sorduktan sonra çatıya çıktı. İnşaat çalışmalarını yapan firmanın yetkilileri, işçileri binadan çıkartıp polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine haber verdi. İtfaiye görevlileri, caddeye hava yastığı açtı, merdivenli araçla K.A.’nın yanına çıkıldı. Polis ekipleri, K.A.’yı ikna etmeye çalıştı. Çevredekiler ise cep telefonuyla görüntüyü almaya çalıştı. Polisin yaklaşık yarım saatlik ikna çabalarının ardından K.A., çıktığı yerden inmeye karar verdi. Polis merkezine götürülen K.A.’nın ifadesine başvurulacağı bildirildi. Bu arada kısa süre önce cezaevinden çıkan K.A.’nın eşinin, çocuğunu da yanına alıp kendisini terk ettiği ifade edildi. İnşaatta çalışan işçilerden Levent Polat, şunları anlattı:
 
"Bizim çalıştığımız yere geldi, ben kendisini burada iş yapanlardan biri diye düşündüm. Sonra bize, ’Cezaevinden yeni çıktım, eşim çocuğumu bana göstermiyor. Buradan atlasam ölür müyüm’ dedi. Sonra da yanımızdan ayrıldı. Ardından çatıya çıktığı söylendi, firma yetkilileri bizden bina çıkmamızı istedi."

Yayın Tarihi : 03.10.2016 : 18:39

Etiketler : Alsancak    İntihar    Girişim   


Yorumlar

2944
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN