Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


TAKEV’de Diploma Gururu

TAKEV’de Diploma Gururu
Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Thomas Gerlach, Avrupa’da eş zamanlı olarak gerçekleştirilen DSD sınavlarında her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük başarı elde eden 170 TAKEV Öğrencisine dil diplomalarını verdi.

 

Alman Dış İşleri Bakanlığı’nca akredite olmuş; Almanca dil eğitimi veren TAKEV Okulları’nda dil diploması sevinci yaşandı. 
 
TAKEV İlköğretim Okulu ve TAKEV Fen ve Anadolu Lisesi’nde eğitim gören TAKEV öğrencileri, Almanca dil başarılarını uluslar arası platformda da kanıtlayarak dil diplomalarını almaya hak kazandı. 
 
 
A2 ve B1 diplomalarını almaya hak kazanan TAKEV Lisesi öğrencileri gurur tablosu oluşturdu. Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Thomas Gerlach’ın katılımıyla gerçekleşen törene, TAKEV Okulları Genel Müdürü Gönül Ketenci, TAKEV Lisesi Almanca Bölüm Başkanı Nilgün Mandıracı, Ege ve Akdeniz Bölgesi DSD Koordinatörü Natascha Karacan ile öğrenci velileri katıldı. 
 
Görkemli bir törenle uluslar arası ve süresiz geçerliliğe sahip dil diplomalarını alan TAKEV öğrencileri, büyük mutluluk yaşadı. TAKEV Lisesi Latin Dans Grubu da performanslarıyla törene renk katarak izleyenleri büyüledi. 

Yayın Tarihi : 03.10.2016 : 13:00

Etiketler : haber    haberler    takev    almanya    diploma    takevde diploma gururu    izmir    kolej    ben tv    kanalben       


Yorumlar

8746
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN