Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yaşlı Gösteren 5 Saç Hatası!

Yaşlı Gösteren 5 Saç Hatası!
Saçlarınızın tarzı ve rengi yaşlı görünmenize sebep olabilir. Sizi vezir de rezil de edebilen saçınız konusunda bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

 

Aynı Boy Kesim Hatası
Saçınızın her tarafının eşit uzunlukta olması yaşlı görünmenize neden olur. Hafif katlı saçlar daha özgür ve genç bir görünüm yaratır. Geçişli katlar uygun bir tercih olacaktır.
 
Saç Şekillendiricilerin Aşırı Kullanımı
Saç şekillendirici ürünlerin aşırı kullanımı yıpranmaya ve yaşlı görünüme neden olur. Az miktarda jöle, köpük veya sprey güzel olabilir. Ancak bu ürünler fazla kullanıldığında solgun bir parlaklık verir.
 
Sapsarı yaşlar yaşlı gösterir
Yaşlandıkça cildinizdeki pigmentler etkinliğini kaybeder ve cildiniz solar. Platin sarısı saçlar daha da yaşlı görünmenize neden olur. Canlı görünecek koyu tonları tercih etmelisiniz.
 
Kırık Uçlar
Saçlarınızın bakımsız ve uçlarının kırık olması parlaklığını alır götürür. Işıldamayan saçlar yaşlı görünmenize neden olur. Sık sık uçlarını aldırmaya, besleyici bakım kremleri ve maskeler kullanmaya özen gösterin.
 
Çok Koyu Saçlara Hayır!
Saçlarınız çok koyu olduğunda yüzünüzdeki şişkinlikler, çizgiler, kırışıklıklar ve gözaltındaki torbalar daha kolay göze çarpar. 30 yaşını geçen kadınların koyu saçlarının biraz açılması gerektiği öneriliyor.

Yayın Tarihi : 02.10.2016 : 10:16

Etiketler : saç    sapsarı saçlar    koyu saçlar    kesim    saç kesimi    hata    saç kestirirken nelere dikkat edilmeli    kırık uçlar    kuaför       


Yorumlar

9627
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN